English
Aukce
Čínské umění a starožitnosti
Předešlé aukce
Jak koupit?
Jak prodat?
O nás
Kontakt
English
menu
Arcimboldo
/
Aukce
/ Asiatika 24/10/2010, 14:00
Asiatika
Aukce: 24/10/2010, 14:00
Celková dosažená cena: 21 009 500 Kč
výsledková listina
insert_drive_file
Plná moc
insert_drive_file
Aukční řád
help
Jak koupit v aukci?
date_range
Přidat do kalendáře
phone
Kontakty
search
Autor
TENGAKU GANŠÓ (činný v polovině 19. století)
ŠUNDÓ (19. století)
TOSA MICUOKI (1617 - 1691)
NAGAMURA DŽUZAN SENZAN (1820 - 1862)
ZENUN (20. století)
CUKIOKA JOŠITOŠI (1839 - 1892)
STYL EŠIGO (19. století)
HANKÓ (počátek 20. století)
CHUANG ČOU (1925 - 1997)
SIE WU-ŤIANG (19. - 20. století)
LIN FENG-MIEN (1900-1991)
SÜ LIN-LU (1916 - 2011)
PCHAN ŤIE-C’ (1915-2002)
ŤIE WEJ-ČCHU (20. století)
LU KUANG-ČAO (20. století)
LIOU ŠEN (20. století)
ČANG KUANG (20. století)
UTAGAWA KUNIJOŠI (1797-1861)
TOJOHARA KUNIČIKA 1835 - 1900
JAMAMOTO ŠÓUN (1870 - 1965)
SOKEI (činný kolem roku 1900)
TA LU (20. století)
MIAO PCHEJ-LUNG (19. století)
LI KCHE-ŽAN (1907-1989)
KCHANG NING (*1938)
ČANG PCHIN (20. století)
SIAO ŠENG (20. století)
KANÓ JASUNOBU (1612 - 1685)
SEIHÓ (OBDOBÍ MEIDŽI)
NEZNÁMÝ MALÍŘ POČ. 20. STOL.
JAMAŠITA ČIKUSAI (1885 - 1973)
Kategorie
Lamaistické umění
Jihovýchodní asie
Blízký a střední východ
Indie
Japonsko
Porcelán a keramika
Čína
Starožitnosti
301 - 349 z 349 předmětů
předchozí
1
2
3
4
řadit dle čísla
řadit dle dosažené ceny sestupně
řadit dle dosažené ceny vzestupně
view_list
view_module
301
KRÁSKA A DVA SLUHOVÉ
Čína a Japonsko, 2. polovina 19. stol.
10 000 Kč / 416 EUR
detail
302
KAPÁTKO NA VODU
Čína, 19. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
303
KAPÁTKO NA VODU
Čína, 19. stol.
6 000 Kč / 250 EUR
detail
304
STOJÍCÍ KUAN-JIN
Čína, dílny Te-chua. 18. stol.
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
305
FIGURA SEDÍCÍHO PATRIARCHY
Čína, 17. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
306
SOŠKA SEDÍCÍ KUAN-JIN
7 000 Kč / 291 EUR
7 000 Kč / 291 EUR
detail
307
POHÁR TVARU NOSOROŽČÍHO ROHU
14 000 Kč / 583 EUR
28 000 Kč / 1 166 EUR
detail
308
POHÁR TVARU NOSOROŽČÍHO ROHU
10 000 Kč / 416 EUR
detail
309
SEDÍCÍ BOHYNĚ KUAN-JIN S LOTOSOVÝM KVĚTEM
Čína, dílny Te-chua, 2. pol.18. stol.
20 000 Kč / 833 EUR
36 000 Kč / 1 500 EUR
detail
310
FLÉTNOVÁ VÁZA TVARU KU
Čína, 1740 – 1770.
40 000 Kč / 1 666 EUR
40 000 Kč / 1 666 EUR
detail
311
PÁROVÉ VÁZY FAMILLE ROSE
Čína, značeno Čchien-lung
120 000 Kč / 5 000 EUR
detail
312
TŘI VÁZY FAMILLE ROSE
Čína, 2. polovina 18. stol.
32 000 Kč / 1 333 EUR
detail
313
TŘI FLÉTNOVÉ VÁZIČKY FAMILLE ROSE
Čína, 18. stol.
26 000 Kč / 1 083 EUR
detail
314
ELEGANTNÍ ČERNÁ VÁZA
Čína, značeno Čchien-lung
70 000 Kč / 2 916 EUR
210 000 Kč / 8 750 EUR
detail
315
VÁZA TVARU ZÁSOBNICE
Čína, období republiky, apokryfně značeno čchingskou císařskou érou Jung-čeng.
60 000 Kč / 2 500 EUR
210 000 Kč / 8 750 EUR
detail
316
PÁR ZÁSOBNIC S VÍKEM
Čína, konec 19. stol.
90 000 Kč / 3 750 EUR
detail
317
VÁZA S DLOUHÝM HRDLEM
Čína, Kanton, 1880 – 1900.
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
318
PÁROVÉ VÁZY
Kanton, značeno Tchung-č’ (1862 - 1874).
26 000 Kč / 1 083 EUR
detail
319
VYKUŘOVADLO VE FORMĚ TROJNOŽKY S PAGODOU
Čína, 19. stol.
120 000 Kč / 5 000 EUR
detail
320
TERINA
Čína, období Čchien-lung, 2. polovina 18. stol.
30 000 Kč / 1 250 EUR
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
321
TERINA
20 000 Kč / 833 EUR
0 Kč / 0 EUR
detail
322
SADA TŘÍ KONVIČEK
Čína, 18. - 19. stol.
15 000 Kč / 625 EUR
detail
323
ČAJOVÝ SERVIS
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
324
KONVOLUT DVOU MISEK A DVOU ŠÁLKŮ
Čína, 18. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
325
KONVOLUT PĚTI MISEK
Čína, 18. stol.
10 000 Kč / 416 EUR
10 000 Kč / 416 EUR
detail
326
TŘI ŠÁLKY NA ČAJ A ČOKOLÁDU
Čína, 18. - 19. stol.
6 000 Kč / 250 EUR
6 000 Kč / 250 EUR
detail
327
TŘI ŠÁLKY
Čína, 1. pol. 18. stol.
9 000 Kč / 375 EUR
detail
328
KULATÝ MĚLKÝ TALÍŘ
Čína, polovina 17. stol.
18 000 Kč / 750 EUR
detail
329
MĚLKÁ KRUHOVÁ MÍSA
Čína, ve stylu Imari, 1720 – 1750
16 000 Kč / 666 EUR
detail
330
VELKÁ MĚLKÁ DEKORATIVNÍ MÍSA
Čína, polovina 18. stol.
14 000 Kč / 583 EUR
detail
331
MĚLKÁ DEKORATIVNÍ MÍSA
Čína, kolem 1900
18 000 Kč / 750 EUR
detail
332
DVA MĚLKÉ KRUHOVÉ TALÍŘE
Čína, 2. polovina 18. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
333
DVA MĚLKÉ KRUHOVÉ TALÍŘE
Čína, 2. polovina 18. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
334
DVA MĚLKÉ KRUHOVÉ TALÍŘE
Čína, 2. polovina 18. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
335
TŘI PODŠÁLKY
Čína, 19. stol.
4 000 Kč / 166 EUR
detail
336
ŠEST PODŠÁLKŮ
Čína, 1730 - 1760.
10 000 Kč / 416 EUR
detail
337
SLAVNOSTNÍ NÁDOBA
Čína, pozdní dynastie Čching, období Kuang-sü (1875 - 1908).
36 000 Kč / 1 500 EUR
36 000 Kč / 1 500 EUR
detail
338
VELKÁ PÁROVÁ VYKUŘOVADLA
Japonsko, Kjóto ve stylu Sacuma, 1870 - 1880.
34 000 Kč / 1 416 EUR
detail
339
VELKÁ MĚLKÁ MÍSA
Japonsko, Arita, 1720 - 1750.
15 000 Kč / 625 EUR
15 000 Kč / 625 EUR
detail
340
VELKÝ DEKORATIVNÍ TALÍŘ
Japonsko, Arita, 1870 - 1900.
15 000 Kč / 625 EUR
15 000 Kč / 625 EUR
detail
341
DEKORATIVNÍ TALÍŘ
Japonsko, Arita, období Taišó 1912 - 1925.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
342
VÁZA S BAŇATÝM TĚLEM A DLOUHÝM HRDLEM
Japonsko, Arita, 1870 - 1910.
7 000 Kč / 291 EUR
7 000 Kč / 291 EUR
detail
343
HOTEI
Japonsko, Kutani, kolem 1900.
8 000 Kč / 333 EUR
detail
344
SEDÍCÍ OPIČÁK
Japonsko, dílny Sacuma, konec 19. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
345
PÁROVÉ VÁZY
Japonsko, dílny Sacuma, kolem 1900.
10 000 Kč / 416 EUR
detail
346
PÁROVÉ VÁZY
Japonsko, Mikawači, kolem 1900.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
347
NÁDOBA NA VODU
Japonsko, poč. 20. stol.
6 000 Kč / 250 EUR
detail
348
OKAME A BIZARNÍ HOUBA
Japonsko, kolem 1900.
6 000 Kč / 250 EUR
detail
349
BŮŽEK EBISU SEDÍCÍ NA RYBĚ TAI
Japan, around 1900.
6 000 Kč / 250 EUR
detail
předchozí
1
2
3
4
search
E-mailová adresa
odeslat
Registrace do aukce
E-mail
Telefon
Zpráva
Mám zájem o registraci do aukce Asiatika
T:
+420 725 175 550
E:
info@arcimboldo.cz