Porcelán se žlutou, zelenou a hnědou glazurou. Motiv pětiprstých draků s perlami v plamenech. Okraj zdoben nekonečnou rozvilinou. Uvnitř misky znak „dlouhý život“. Na základně víčka i misky značeno kobaltem pod polevou: Ta Čching Kuang-sü nien c´.
Provenience: sbírka Danušky Heroldové-Šťovíčkové.