Keramika se žlutou, zelenou a hnědou glazurou. Tělo mísy je v zrcadle dekorováno motivem draka s perlou a plameny v mracích, po vnějších okrajích draky nad vlnami. Apokryfně značeno rytou značkou: Ta Čching Kchang-si nien c´.
Provenience: sbírka Danušky Heroldové-Šťovíčkové.