Signováno: Čóšú džú Tomojuki 長州住友之、
Dai: výška 7,4 cm, šó: výška 7 cm.
Kvalitní rytí ve stylu marubori lokálně zlacené technikou mekki, dobrá patina, typická práce provincie Nagato. Daišó cuby byly zhotovovány ve stejném stylu na katanu a wakizaši jako souprava. Námět
listů dubu kašiwa, odkaz na buddhistické ochranné božstvo Suwa Mjódžin nebo šintoistické božstvo Kašiwa no kami.