Tušová malba na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži.
Nápis: báseň v kurzivním stylu, věnování Tchao Sienovi.
Signováno: Ťü Tching Ťiang Jü-ťien.
Dvě pečetě.
Provenience: sbírka Josefa Hejzlara.
Ťiang Jü-ťien (přezdívka Ťü Tching) pocházel z Che-nanu. Byl vzdělancem, kaligrafem a vynikajícím malířem tušových orchidejí.