Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: Li Kche-žan chua (Namaloval Li Kche-žan).
Pečeť pod nápisem: Kche-žan.
Pečeť vlevo dole: Wej žen-min (Pro lid).
Provenience: sbírka Evy Carmineové.
Výstava: Současné čínské malířství, Národní galerie v Praze, květen - srpen 1955.
Li Kche-žan, Náprstkovo muzeum v Praze, říjen - prosinec 1960, číslo 14 pod názvem „Chlapec táhnoucí buvola”.