Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno.
Každý obraz je signován a opatřen pečetí: 1) Čchi-siang Kaj Čchi sie; Kaj Čchi-siang jin; 2) Kaj Čchi; Kaj Čchi-siang jin; 3) Č´-šan cch´-žen Kaj Čchi; Kaj Čchi-siang jin; 4) Kaj Čchi; Kaj Čchi-siang jin.
Na čtyřech obrazech jsou v zahradní scenérii zpodobeny krásky pod stromem, který je na každém obrazu jiný. Na prvním dvě dívky, z nichž jedna drží lampión, sledují pod slivoní měsíc v úplňku. Na druhém se zadumaná kráska opírá o ohnutý kmen wu-tchungu, k ní shlíží chlapeček s černou kapucí. Na třetím přináší chlapeček květy dvěma dívkám, za zídkou se pne borovice. A na čtvrtém rozprávějí dvě krásky s chlapečkem na břehu jezera, nad nimi vrba se splývajícími větvemi.