English
Aukce
Čínské umění a starožitnosti
Předešlé aukce
Jak koupit?
Jak prodat?
O nás
Kontakt
English
menu
Arcimboldo
/
Aukce
/
České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00
/ AMÁLIE MÁNESOVÁ (1817 – 1883)–CHALUPA U POTOKA
<
23
>
AMÁLIE MÁNESOVÁ (1817 – 1883)
CHALUPA U POTOKA
15 000 Kč / 612 EUR
34 000 Kč / 1 387 EUR
Aukce:
Akvarel na papíře, 24,5 x 38 cm, signováno dole uprostřed: Amálie Mánes, datace okolo roku 1850.
Podobné předměty
40
JULIUS MAŘÁK (1832 - 1899) - PŘIPSÁNO
LESNÍ PARTIE ZE ŠUMAVY
80 000 Kč / 3 265 EUR
80 000 Kč / 3 265 EUR
detail
113
GRIGORIJ MUSATOV (1889 - 1941)
HERKULES
55 000 Kč / 2 244 EUR
detail
114
DÍVKA S DOPISEM
60 000 Kč / 2 448 EUR
70 000 Kč / 2 857 EUR
detail
168
František Muzika (1900 - 1974)
LARVE ASSISE I EN ROUGE
350 000 Kč / 14 285 EUR
440 000 Kč / 17 959 EUR
detail
search
E-mailová adresa
odeslat
Registrace do aukce
E-mail
Telefon
Zpráva
Mám zájem o registraci do aukce České výtvarné umění
T:
+420 725 175 550
E:
info@arcimboldo.cz