Frotáž, tiskařská čerň na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži.
Kaligrafické tahy jsou uspořádány tak, aby kromě znaku zároveň vyobrazily postavu Kchuej-singa, boha úřednických zkoušek. V pravém rohu dole jsou uvedena jména kamenorytců.
Kaligrafický nápis signován: Lung-čchüan ču-žen. Reliéf, ze kterého byla frotáž sňata je datován 1864.