Sedící bohyně Kuan-jin s prosebníkem u nohou
19. / 20.století
porcelán, bílá poleva zdobená uměle zvýrazněnou krakeláží
sign.: na zádech tlačené pečetě
25,5 x 15 x 10 cm
Kuan-jin v královské pozici. Bohyně drží v ruce žezlo žu-i, u nohou
prosebník stojící na lotosovém poupěti.