Barevný dřevořez „nišiki-e", formát „dai-óban". Rámováno.
Grafika zobrazuje úroveň medicíny v Japonsku v polovině 19. století. Na obrázku je mladík se samurajským účesem svlečený do bederního pásu, jenž sedí u novoroční hostiny a popíjí saké. Celé jeho tělo je protkáno sítí vnitřních orgánů, které jsou popsány a prokresleny drobnými obrázky, zobrazujícími jejich funkci. V pozadí je podrobný výklad k funkci jednotlivých orgánů v hustě vepsaných sloupcích písma.