Tuš a barvy na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži.
Nápis: „Nasloucháme dešti, daruje Pekingský institut průmyslového výtvarnictví, katedra průmyslového návrhu."
Signováno: Chung-wen si pohrával s tuší.
Dvě pečetě pod signaturou: 1. Sü, 2. Chung-wen.
Provenience: sbírka českého sinologa Josefa Hejzlara.