Umně propracovaná výšivka nás zve na velkolepé oslavy 80.
narozenin generála Kuo C'-i (697–781), známého též jako princ
Čung-wu z Fen-jangu . Kuo C'-i je považován za jednoho z největších
generálů čínské historie. Výšivka je vyvedena na slavnostním
červeném pozadí na černém saténovém podkladě a výjev rámovan
zdobným lemem s motivem netopýrů symbolizujících štěstí. Kuo C'-i
s manželkou sedí uprostřed, obklopen velkou rodinou a početnými
vnuky. Západní a východní branou přijíždí hosté, aby generálovi
pogratulovali a přinesli dary. Hrdinné skutky a příkladný život
generála Kuo C'-i způsobily, že byl později uznáván jako bůh bohatství
a štěstí. Od 17.století se tento narozeninový banket stal metaforou
pro oslavy narozenin obecně a vděčným motivem zdobícím umělecké
předměty určené jako dárek ku příležitosti oslav narozenin, povýšení
nebo odchodu do důchodu. Dle stylu se jedná o typickou ukázku tzv.
kantonské výšivky z okresu Čchao neboli Čchao-siou.