Tuš, barvy a zlato na hedvábí. Rámováno.
Masivní horský útes nad vodou ve stylu archaické zelenomodré krajinomalby se zlatými konturami.
Nápis provedený v kurzívním stylu sing-šu: celý text eseje „O červeném útesu“ od Su Tung-pchoa.
Signováno pseudonymem: Chaj-jün jü-žen.
Dvě kulaté pečetě pod signaturou: Chaj a Jün.