Růžové dřevo s perleťovou intarzií. Přední strana opěradla lavice je zdobena kartušemi s výjevy z klasického díla čínské literatury „Románku tří království", které jsou orámovány bohatou řezbou v podobě čtyřprstých draků ve vlnách. Zadní strana nese intarzovaný motiv květin.