Arcimboldo / Aukce / EROTOGENNÍ ZÓNA: EROTIKA V UMĚNÍ 03/04/2022, 16:00 / Soubor 28 akvarelů s erotickým námětem, Střední Evropa, počátek 20. století

Soubor 28 akvarelů s erotickým námětem, Střední Evropa, počátek 20. století