Arcimboldo / Aukce / EROTOGENNÍ ZÓNA: EROTIKA V UMĚNÍ 03/04/2022, 16:00 / František Drtikol (1883-1961)–Studie aktu 2, signováno, datováno 28.12.1945

František Drtikol (1883-1961)

Studie aktu 2, signováno, datováno 28.12.1945

22.0 x 13.0 cm

30 000 Kč / 1 250 EUR

Aukce:EROTOGENNÍ ZÓNA: EROTIKA V UMĚNÍ 03/04/2022, 16:00