Arcimboldo / Aukce / NA VELIKOSTI (NE)ZÁLEŽÍ 20/12/2020, 14:00 / Arabský obchodník se svým velbloudem odpočívající pod palmami - lampa, za studena patinovaný bronz, Vídeň, počátek 20. století, značeno na postaví: Argentor Vienna
Arabský obchodník se svým velbloudem odpočívající pod palmami - lampa, za studena patinovaný bronz, Vídeň, počátek 20. století, značeno na postaví: Argentor Vienna