Arcimboldo / Aukce / NA VELIKOSTI (NE)ZÁLEŽÍ 20/12/2020, 14:00 / Arabský obchodník se svým velbloudem odpočívající pod palmami - lampa, za studena patinovaný bronz, Vídeň, počátek 20. století, značeno na postaví: Argentor Vienna

< 157 >

Arabský obchodník se svým velbloudem odpočívající pod palmami - lampa, za studena patinovaný bronz, Vídeň, počátek 20. století, značeno na postaví: Argentor Vienna

52.0 x 30.0 x 22.0 cm

70 000 Kč / 2 800 EUR

Aukce:NA VELIKOSTI (NE)ZÁLEŽÍ 20/12/2020, 14:00