Olej na dřevě, parketováno, 59,5 x 48 cm, 1. polovina 17. století.
Na blízkou příbuznost k Jordaensově malbě ukazuje zpracování rukou a hlavně tváře, která se vyskytuje velmi často na jeho obrazech. Vysoká kvalita malby. Zezadu na desce vyražena dobová antverpská značka.