bromolejotisk, 1923, 23,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, rámováno.
František Drtikol, Vladimír Birgus, Antonín Braný, obrazová část č. 25, Odeon, Praha, 1988
Fotograf František Drtikol, Vladimír Birgus, obrazová část č. 22, Prostor, Praha, 1994
František Drtikol, fotograf, malíř, mystik, Stanislav Doležal, Anna Fárová, Petr Nedoma, obrazová část č. III/2, Galerie Rudolfinum, Praha,1998
František Drtikol, Vladimír Birgus, obrazová část č. 14., Kant, Praha, 2000