Signováno Sie Wu-ťiang. Vodorovný svitek, tuš a slabé barvy na papíře.
Nadpis uvádí, že jde o kopii obrazu malíře Čchiou Jinga ze 16. století. Při pravém okraji pečeť sběratele.
Figurální scéna se odehrává v exteriéru, zřejmě o svátku podzimního úplňku. Zprava skupina hudebníků, poté křepčící prostě odění senioři, mezi nimi na zemi soupravy na víno. Výjev uzavírá rodina: muž s ženami a dětmi v řadě, v pozadí stařík s chlapcem, který mu masíruje záda. Postavy se pohybují ve volném prostoru, jsou ztvárněny přirozeně a s lehkostí typickou lineární malbou vyplněnou různými odstíny modré a oranžové.
Připojený kolofon napsal Čou Lien-tchang, malíř pocházející ze Šan-tungu za dynastie Čching. Zapsal, že je žákem autora, a obdivuje se, jak dokonale jsou zachyceni staří muži v pohybu.