English
Aukce
Čínské umění a starožitnosti
Předešlé aukce
Jak koupit?
Jak prodat?
O nás
Kontakt
English
menu
Arcimboldo
/
Aukce
/ Asiatika 24/10/2010, 14:00
Asiatika
Aukce: 24/10/2010, 14:00
Celková dosažená cena: 21 009 500 Kč
výsledková listina
insert_drive_file
Plná moc
insert_drive_file
Aukční řád
help
Jak koupit v aukci?
date_range
Přidat do kalendáře
phone
Kontakty
search
Autor
SÜ LIN-LU (1916 - 2011)
SIE WU-ŤIANG (19. - 20. století)
LIN FENG-MIEN (1900-1991)
CHUANG ČOU (1925 - 1997)
PCHAN ŤIE-C’ (1915-2002)
ŤIE WEJ-ČCHU (20. století)
LU KUANG-ČAO (20. století)
LIOU ŠEN (20. století)
ČANG KUANG (20. století)
JAMAMOTO ŠÓUN (1870 - 1965)
STYL EŠIGO (19. století)
UTAGAWA KUNIJOŠI (1797-1861)
CUKIOKA JOŠITOŠI (1839 - 1892)
TOJOHARA KUNIČIKA 1835 - 1900
TENGAKU GANŠÓ (činný v polovině 19. století)
ŠUNDÓ (19. století)
TOSA MICUOKI (1617 - 1691)
HANKÓ (počátek 20. století)
SOKEI (činný kolem roku 1900)
NAGAMURA DŽUZAN SENZAN (1820 - 1862)
ZENUN (20. století)
TA LU (20. století)
MIAO PCHEJ-LUNG (19. století)
LI KCHE-ŽAN (1907-1989)
KCHANG NING (*1938)
ČANG PCHIN (20. století)
SIAO ŠENG (20. století)
KANÓ JASUNOBU (1612 - 1685)
SEIHÓ (OBDOBÍ MEIDŽI)
NEZNÁMÝ MALÍŘ POČ. 20. STOL.
JAMAŠITA ČIKUSAI (1885 - 1973)
Kategorie
Lamaistické umění
Jihovýchodní asie
Blízký a střední východ
Indie
Japonsko
Porcelán a keramika
Čína
Starožitnosti
1 - 100 z 349 předmětů
1
2
3
4
další
řadit dle čísla
řadit dle dosažené ceny sestupně
řadit dle dosažené ceny vzestupně
view_list
view_module
1
AMITÁJUS
Mongolsko, počátek 19. stol.
15 000 Kč / 625 EUR
detail
2
LÓKAPÁLA
Mongolsko, 16. - 17. stol.
20 000 Kč / 833 EUR
detail
3
VADŽRAPÁNI
Tibet, 16. stol.
24 000 Kč / 1 000 EUR
28 000 Kč / 1 166 EUR
detail
4
ZELENÁ TÁRA
Tibet, 16. stol.
70 000 Kč / 2 916 EUR
120 000 Kč / 5 000 EUR
detail
5
BUDDHA ŠÁKJAMUNI
Tibet, 16. stol.
50 000 Kč / 2 083 EUR
80 000 Kč / 3 333 EUR
detail
6
ZELENÁ TÁRA
Čína, období Kchang-si, konec 17. stol.
130 000 Kč / 5 416 EUR
150 000 Kč / 6 250 EUR
detail
7
DVĚ FIGURY JEDENÁCTIHLAVÉHO AVALÓKITÉŠVARY
Tibet, 17. a 19. stol.
16 000 Kč / 666 EUR
detail
8
BUDDHA ŠÁKJAMUNI
Tibet, 16. - 17. stol.
16 000 Kč / 666 EUR
detail
9
CONGKHAPA
Čína/Tibet, počátek 19. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
12 000 Kč / 500 EUR
detail
10
BUDDHA ŠÁKJAMUNI
Tibet, 18. stol.
180 000 Kč / 7 500 EUR
180 000 Kč / 7 500 EUR
detail
11
AMITÁJUS
100 000 Kč / 4 166 EUR
130 000 Kč / 5 416 EUR
detail
12
AMITÁJUS
Čína, 18. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
12 000 Kč / 500 EUR
detail
13
VOTIVNÍ DESKA: VIŠNU, LAKŠMÍ A SARASVATÍ
Nepál, 18. stol.
50 000 Kč / 2 083 EUR
50 000 Kč / 2 083 EUR
detail
14
DÁKA
Tibet, 17. stol.
120 000 Kč / 5 000 EUR
detail
15
DHARMAPÁLA JAMÁNTAKA
Tibet, 15. stol.
36 000 Kč / 1 500 EUR
70 000 Kč / 2 916 EUR
detail
16
DÁKINÍ SE ZVÍŘECÍMI HLAVAMI
Tibet, první pol. 19. stol.
50 000 Kč / 2 083 EUR
detail
17
VADŽRAPÁNI
Tibet, 19. stol.
22 000 Kč / 916 EUR
detail
18
DÁKINÍ
Tibet, 15. - 16. stol.
26 000 Kč / 1 083 EUR
36 000 Kč / 1 500 EUR
detail
19
RUČNÍ BUBÍNEK DAMARU
Tibet, 18. stol.
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
20
RUČNÍ BUBÍNEK DAMARU
Mongolsko, 19. stol.
8 000 Kč / 333 EUR
detail
21
VADŽRA A ZVONEK GHANTA
Tibet, 19. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
12 000 Kč / 500 EUR
detail
22
VELKÁ KONVICE NA ČAJ
Tibet, 19. stol.
35 000 Kč / 1 458 EUR
35 000 Kč / 1 458 EUR
detail
23
RITUÁLNÍ KORUNA S VYOBRAZENÍM BUDDHŮ
Tibet, 19. stol.
16 000 Kč / 666 EUR
detail
24
TRUBKA Z LASTURY
Tibet, 19. stol.
40 000 Kč / 1 666 EUR
detail
25
STÚPA
Mongolsko, 18. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
40 000 Kč / 1 666 EUR
detail
26
TŘI CAKLI V GAU
Mongolsko, 19. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
12 000 Kč / 500 EUR
detail
27
TŘI CAKLI V GAU
Mongolsko, 19. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
28
TŘI GAU A CCHA CCHA
Mongolsko, 19. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
29
TŘI CAKLI
Mongolsko, 19. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
0 Kč / 0 EUR
detail
30
JEDENÁCTIHLAVÝ AVALOKITÉŠVARA
Tibet, konec 18. stol.
45 000 Kč / 1 875 EUR
45 000 Kč / 1 875 EUR
detail
31
THANGKA S PĚTI MANDALAMI
Nepál, 19. stol.
13 000 Kč / 541 EUR
13 000 Kč / 541 EUR
detail
32
THANGKA: UŠNÍŠAVIDŽAJA VE STÚPĚ
Nepál, počátek 20. stol.
9 000 Kč / 375 EUR
detail
33
THANGKA: KOLO BYTÍ (BHAVAČAKRA)
Nepál, počátek 20. stol.
9 000 Kč / 375 EUR
detail
34
THANGKA: ZA NA OKŘÍDLENÉ MULE
Nepál, přelom 19. - 20. stol.
10 000 Kč / 416 EUR
detail
35
THANGKA: TISÍCIRUKÝ AVALOKITÉŠVARA
Mongolsko, 19. stol.
8 000 Kč / 333 EUR
detail
36
THANGKA: ČTYŘRUKÝ AVALOKITÉŠVARA
Mongolsko, počátek 20. stol.
5 000 Kč / 208 EUR
detail
37
THANGKA: DHARMAPÁLA BEGCE
Mongolsko, 19. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
7 000 Kč / 291 EUR
detail
38
ZRCADLO S MOTIVEM RYB
Dynastie Ťin, 4. - 5. stol.
25 000 Kč / 1 041 EUR
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
39
ZRCADLO VE TVARU LOTOSU
Dynastie Ming, 15. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
12 000 Kč / 500 EUR
detail
40
ZRCADLO
Dynastie Tchang, 8. - 9. stol.
15 000 Kč / 625 EUR
15 000 Kč / 625 EUR
detail
41
BRONZOVÁ PŘEZKA
Čína/Mongolsko, ordoská oblast, 2. - 1. stol. př. n. l.
12 000 Kč / 500 EUR
12 000 Kč / 500 EUR
detail
42
OZDOBA KOŇSKÉHO POSTROJE
Čína, dynastie Čou, období Válčících států (403 - 221 př. n. l.).
8 000 Kč / 333 EUR
8 000 Kč / 333 EUR
detail
43
BUDDHA ŠÁKJAMUNI JAKO DÍTĚ
Dynastie Ming, počátek 17. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
12 000 Kč / 500 EUR
detail
44
CHLAPEC NA SLONOVI
Dynastie Ming, přelom 16. a 17. stol.
14 000 Kč / 583 EUR
14 000 Kč / 583 EUR
detail
45
NESMRTELNÝ LIOU CHAJ
8 000 Kč / 333 EUR
15 000 Kč / 625 EUR
detail
46
GENERÁL LI S PAGODOU
Dynastie Ming, přelom 16. - 17. stol.
9 000 Kč / 375 EUR
9 000 Kč / 375 EUR
detail
47
BUDDHA AMITÁJUS S PLAMENNOU AUREOLOU
Značeno Čchien-lung, datováno 1770.
50 000 Kč / 2 083 EUR
85 000 Kč / 3 541 EUR
detail
48
BUDDHA GAUTÁMA
Období Čchien-lung, počátek 18. stol.
60 000 Kč / 2 500 EUR
340 000 Kč / 14 166 EUR
detail
49
CHLAPEC ŠAN-CCHAJ
6 000 Kč / 250 EUR
6 000 Kč / 250 EUR
detail
50
MNICH PUTAJ
Dynastie Ming, 15. - 16. stol.
6 000 Kč / 250 EUR
8 500 Kč / 354 EUR
detail
51
VYKUŘOVADLO SE DVĚMA UCHY A SOŠKOU LVA NA VÍKU
Dynastie Čching.
10 000 Kč / 416 EUR
10 000 Kč / 416 EUR
detail
52
VYKUŘOVADLO
Dynastie Čching.
14 000 Kč / 583 EUR
detail
53
VYKUŘOVADLO
Dynastie Čching.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
54
DÓZA NA PEČETNÍ VOSK
Dynastie Ming, 16. stol.
38 000 Kč / 1 583 EUR
detail
55
SEDÍCÍ MEDVĚD
Dynastie Západní Chan, 3. – 1. stol. př. n. l.
700 000 Kč / 29 166 EUR
2 400 000 Kč / 100 000 EUR
detail
56
HLAVA BÓDHISATTVY
Jihozápadní Čína, 8. stol.
800 000 Kč / 33 333 EUR
detail
57
KUAN-JIN S DÍTĚTEM
Dynastie Čching, 18. - 19. stol.
24 000 Kč / 1 000 EUR
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
58
BUDDHA LÉČITEL BHAJŠADŽJAGURU
Dynastie Čching, 19. stol.
18 000 Kč / 750 EUR
26 000 Kč / 1 083 EUR
detail
59
BÓDHISATTVA KUAN-JIN
Dynastie Čching, 19. stol.
8 000 Kč / 333 EUR
14 000 Kč / 583 EUR
detail
60
VELKÁ OLTÁŘNÍ VÁZA
25 000 Kč / 1 041 EUR
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
61
DŘEVĚNÉ KVĚTINY
Dynastie Čching, 18. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
62
ZVON
Dynastie Čching, 19. stol.
5 000 Kč / 208 EUR
0 Kč / 0 EUR
detail
63
MNICH PUTAJ
Dynastie Čching, 18. stol.
30 000 Kč / 1 250 EUR
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
64
KUAN-JIN NA TRŮNU
Dynastie Čching, 18. stol.
16 000 Kč / 666 EUR
detail
65
TŘI FIGURY NESMRTELNÝCH
24 000 Kč / 1 000 EUR
detail
66
Počátek dynastie Čching, 17. století. 28 x 47,5 cm.
220 000 Kč / 9 166 EUR
1 900 000 Kč / 79 166 EUR
detail
67
POSTAVA CHLAPCE
Dynastie Čching, 18. stol.
8 000 Kč / 333 EUR
60 000 Kč / 2 500 EUR
detail
68
PÁR HRAJÍCÍCH SI KOČEK
Dynastie Čching, 18. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
150 000 Kč / 6 250 EUR
detail
69
NESMRTELNÝ LIOU CHAJ
Dynastie Čching, 18. stol.
9 000 Kč / 375 EUR
12 000 Kč / 500 EUR
detail
70
KRUHOVÝ PŘÍVĚSEK
Dynastie Čching, 19. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
7 000 Kč / 291 EUR
detail
71
OBDÉLNÍKOVÁ BROŽ
Dynastie Čching, 19. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
72
PÁR LVÍČKŮ
Dynastie Čching, 19. stol.
14 000 Kč / 583 EUR
detail
73
OZDOBNÁ LŽÍCE
Dynastie Čching, 19. stol.
8 000 Kč / 333 EUR
detail
74
PÁR ZÁVOJNATEK
Dynastie Čching, 19. stol.
15 000 Kč / 625 EUR
15 000 Kč / 625 EUR
detail
75
DVĚ DÓZY A VÁZA
Dynastie Čching, 19. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
76
CEREMONIÁLNÍ ŽEZLO ŽU-I
Dynastie Čching, 19. stol.
50 000 Kč / 2 083 EUR
75 000 Kč / 3 125 EUR
detail
77
CEREMONIÁLNÍ ŽEZLO ŽU-I
24 000 Kč / 1 000 EUR
24 000 Kč / 1 000 EUR
detail
78
CEREMONIÁLNÍ ŽEZLO ŽU-I
22 000 Kč / 916 EUR
22 000 Kč / 916 EUR
detail
79
NÁDOBA NA ŠTĚTCE
Dynastie Čching, 18. stol.
16 000 Kč / 666 EUR
75 000 Kč / 3 125 EUR
detail
80
NÁDOBA NA ŠTĚTCE
Dynastie Čching, 19. stol.
22 000 Kč / 916 EUR
32 000 Kč / 1 333 EUR
detail
81
NÁDOBA NA ŠTĚTCE
Dynastie Čching, 18. stol.
13 000 Kč / 541 EUR
detail
82
KALICH Z NOSOROŽČÍHO ROHU
Dynastie Čching, 18. stol.
120 000 Kč / 5 000 EUR
200 000 Kč / 8 333 EUR
detail
83
DEKORATIVNÍ VYŘEZÁVANÝ KEL
Dynastie Čching, 19. stol.
90 000 Kč / 3 750 EUR
110 000 Kč / 4 583 EUR
detail
84
NEBEŠŤANÉ S HUDEBNÍMI NÁSTROJI
Pozdní dynastie Čching, přelom 19. a 20. stol.
35 000 Kč / 1 458 EUR
35 000 Kč / 1 458 EUR
detail
85
ČUNG KCHUEJ OBKLOPENÝ ZKROCENÝMI DÉMONY
Jižní Čína, 19. stol.
65 000 Kč / 2 708 EUR
detail
86
ŠACHOVÁ SADA
Kanton, pozdní 19. stol.
20 000 Kč / 833 EUR
20 000 Kč / 833 EUR
detail
87
PANEL S NESMRTELNÝM
Dynastie Čching, 19. stol.
5 000 Kč / 208 EUR
0 Kč / 0 EUR
detail
88
VELKÝ PANEL S HISTORICKÝM VÝJEVEM
Dynastie Čching, 19. stol.
36 000 Kč / 1 500 EUR
detail
89
PANEL S ARCHAICKÝMI NÁDOBAMI
Dynastie Čching, 19. stol.
6 000 Kč / 250 EUR
detail
90
PANEL S DVORNÍMI DÁMAMI
Dynastie Čching, 19. stol.
5 000 Kč / 208 EUR
5 000 Kč / 208 EUR
detail
91
ŽARDINIÉRA OBDÉLNÍKOVÉHO PŮDORYSU NA ČTYŘECH NOŽKÁCH
Dynastie Čching, období Čchien-lung, 18. stol.
38 000 Kč / 1 583 EUR
150 000 Kč / 6 250 EUR
detail
92
VYKUŘOVADLO SE SOŠKOU LVA NA VÍKU
Dynastie Čching, počátek 19. stol.
36 000 Kč / 1 500 EUR
detail
93
MALÁ DEKORATIVNÍ DÓZA S VÍKEM
6 000 Kč / 250 EUR
detail
94
DVĚ HLUBOKÉ CLOISONNÉ MÍSY
Dynastie Čching, konec 19. stol.
15 000 Kč / 625 EUR
detail
95
ŽARDINIÉRA NA ČTYŘECH NOŽKÁCH
22 000 Kč / 916 EUR
38 000 Kč / 1 583 EUR
detail
96
ELEGANTNÍ DÓZA S VÍKEM VE TVARU VYKUŘOVADLA
Dynastie Čching, počátek 20. stol.
28 000 Kč / 1 166 EUR
28 000 Kč / 1 166 EUR
detail
97
ČAJOVÁ KONVICE
18 000 Kč / 750 EUR
18 000 Kč / 750 EUR
detail
98
KRABIČKA S NÁMĚTEM HODUJÍCÍHO MUSLIMSKÉHO VELMOŽE
Peking, 19. stol.
50 000 Kč / 2 083 EUR
detail
99
KANTONSKÁ DÓZA S FLORÁLNÍM DEKOREM
18. stol.
18 000 Kč / 750 EUR
65 000 Kč / 2 708 EUR
detail
100
DÓZA NA ČAJ
12 000 Kč / 500 EUR
detail
1
2
3
4
další
search
E-mailová adresa
odeslat
Registrace do aukce
E-mail
Telefon
Zpráva
Mám zájem o registraci do aukce Asiatika
T:
+420 725 175 550
E:
info@arcimboldo.cz