English
Aukce
Čínské umění a starožitnosti
Předešlé aukce
Jak koupit?
Jak prodat?
O nás
Kontakt
English
menu
Arcimboldo
/
Aukce
/ Asiatika 24/10/2010, 14:00
Asiatika
Aukce: 24/10/2010, 14:00
Celková dosažená cena: 21 009 500 Kč
výsledková listina
insert_drive_file
Plná moc
insert_drive_file
Aukční řád
help
Jak koupit v aukci?
date_range
Přidat do kalendáře
phone
Kontakty
search
Autor
UTAGAWA KUNIJOŠI (1797-1861)
CUKIOKA JOŠITOŠI (1839 - 1892)
TOJOHARA KUNIČIKA 1835 - 1900
JAMAMOTO ŠÓUN (1870 - 1965)
TENGAKU GANŠÓ (činný v polovině 19. století)
ŠUNDÓ (19. století)
HANKÓ (počátek 20. století)
TOSA MICUOKI (1617 - 1691)
SOKEI (činný kolem roku 1900)
NAGAMURA DŽUZAN SENZAN (1820 - 1862)
STYL EŠIGO (19. století)
SIE WU-ŤIANG (19. - 20. století)
LIN FENG-MIEN (1900-1991)
CHUANG ČOU (1925 - 1997)
SÜ LIN-LU (1916 - 2011)
PCHAN ŤIE-C’ (1915-2002)
ŤIE WEJ-ČCHU (20. století)
LU KUANG-ČAO (20. století)
LIOU ŠEN (20. století)
ČANG KUANG (20. století)
ZENUN (20. století)
TA LU (20. století)
MIAO PCHEJ-LUNG (19. století)
LI KCHE-ŽAN (1907-1989)
KCHANG NING (*1938)
ČANG PCHIN (20. století)
SIAO ŠENG (20. století)
KANÓ JASUNOBU (1612 - 1685)
SEIHÓ (OBDOBÍ MEIDŽI)
NEZNÁMÝ MALÍŘ POČ. 20. STOL.
JAMAŠITA ČIKUSAI (1885 - 1973)
Kategorie
Lamaistické umění
Jihovýchodní asie
Blízký a střední východ
Indie
Japonsko
Porcelán a keramika
Čína
Starožitnosti
201 - 300 z 349 předmětů
předchozí
1
2
3
4
další
řadit dle čísla
řadit dle dosažené ceny sestupně
řadit dle dosažené ceny vzestupně
view_list
view_module
201
INRÓ
Počátek 19. stol.
13 000 Kč / 541 EUR
13 000 Kč / 541 EUR
detail
202
INRÓ
19. stol.
15 000 Kč / 625 EUR
detail
203
INRÓ S NECUKE S NESMRTELNÝM ČÓKWARÓ
Pol. 19. stol.
15 000 Kč / 625 EUR
20 000 Kč / 833 EUR
detail
204
INRÓ
Konec 19. stol.
5 000 Kč / 208 EUR
detail
205
DVOUDÍLNÁ TABATĚRKA TONKOCU
Konec 19. stol.
5 000 Kč / 208 EUR
5 000 Kč / 208 EUR
detail
206
TABATĚRKA TONKOCU S KNOFLÍKEM MANDŽÚ
19. stol.
11 000 Kč / 458 EUR
detail
207
VZÁCNÁ TABATĚRKA TONKOCU
Počátek 19. stol.
15 000 Kč / 625 EUR
detail
208
DEŠTNÍK SE SLONOVINOVOU RUKOJETÍ
19. stol.
16 000 Kč / 666 EUR
16 000 Kč / 666 EUR
detail
209
18. stol.
150 000 Kč / 6 250 EUR
detail
210
Počátek 17. stol.
200 000 Kč / 8 333 EUR
detail
211
ALTERNATIVNÍ DESTIČKOVÁ ZBROJ TATAMI GUSOKU
17. stol.
90 000 Kč / 3 750 EUR
detail
212
MUMEI ŠINTÓ KATANA
Období Edo (1603 - 1868).
150 000 Kč / 6 250 EUR
210 000 Kč / 8 750 EUR
detail
213
KATANA
Období Momojama – ranné Edo, přelom 16. - 17. stol.
120 000 Kč / 5 000 EUR
120 000 Kč / 5 000 EUR
detail
214
KATANA
Éra Enpó (1673 - 1680).
100 000 Kč / 4 166 EUR
detail
215
ŠINTÓ WAZAMONO WAKIZAŠI
Období Edo, rok 1675.
100 000 Kč / 4 166 EUR
100 000 Kč / 4 166 EUR
detail
216
KATANA MUMEI MINO KANEMOTO
Období Edo, počátek 17. stol.
90 000 Kč / 3 750 EUR
detail
217
MUMEI NAGASAKI NAOŠI KATANA KONGÓ HJÓE
Pozdní Kamakura - Nambokučó, 14. stol.
60 000 Kč / 2 500 EUR
detail
218
SUE KOTO KATANA
Období Azuči – Momojama, konec 16. stol.
60 000 Kč / 2 500 EUR
60 000 Kč / 2 500 EUR
detail
219
MUMEI TAIRA TAKADA WAKIZAŠI
Období Muromači, 16. stol.
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
220
MUMEI MINO KANENOBU WAKIZAŠI
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
221
KOTÓ HAMINDAŠI TANTÓ
Období Muromači, 16. stol.
25 000 Kč / 1 041 EUR
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
222
DVORSKÝ DIPLOMATICKÝ KORD GIREITÓ
Období Meidži (1868 - 1912)
55 000 Kč / 2 291 EUR
55 000 Kč / 2 291 EUR
detail
223
CUBA
Období Edo, 19. stol.
15 000 Kč / 625 EUR
15 000 Kč / 625 EUR
detail
224
CUBA VE STYLU ŠÓŠO
Období Edo, 19. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
12 000 Kč / 500 EUR
detail
225
CUBA
Období Edo, 18. stol.
11 000 Kč / 458 EUR
11 000 Kč / 458 EUR
detail
226
CUBA
Období Edo, 18. - 19. stol.
8 000 Kč / 333 EUR
8 000 Kč / 333 EUR
detail
227
PROLAMOVANÁ CUBA
Období Edo, 19. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
228
CUBA
Období Edo, 18. - 19. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
229
CUBA
Období Edo, 19. stol.
8 000 Kč / 333 EUR
8 000 Kč / 333 EUR
detail
230
PROLAMOVANÁ CUBA
Období Edo, 19. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
231
CUBA
Období Edo, 18. - 19. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
7 000 Kč / 291 EUR
detail
232
CUBA
Období Edo, 18. - 19. stol.
6 000 Kč / 250 EUR
detail
233
CUBA
Období Edo, 19. stol.
6 000 Kč / 250 EUR
detail
234
CUBA VE STYLU INŠÚ
Období Edo, 19. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
235
UTAGAWA KUNIJOŠI (1797-1861)
ALBUM 61 DŘEVOŘEZŮ S NÁMĚTEM SAMURAJSKÝCH VÁLEČNÍKŮ
1843 - 1849.
160 000 Kč / 6 666 EUR
detail
236
VYPADÁ, JAKO BY SE PRÁVĚ PROBUDILA
3/1888.
22 000 Kč / 916 EUR
detail
237
VYPADÁ ODMĚŘENĚ
3/1888.
22 000 Kč / 916 EUR
detail
238
TOJOHARA KUNIČIKA 1835 - 1900
ZTROSKOTÁNÍ V ZÁLIVU KIŠÚ
10/1887.
16 000 Kč / 666 EUR
detail
239
2/1880, 4/1879.
14 000 Kč / 583 EUR
detail
240
KAMICUKE NO JACUNADA PÁLÍ HRAD
2/1880.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
241
HÓDŽÓ TOKIJORI STOJÍCÍ VE SNĚHU
10/1876.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
242
JAMAMOTO ŠÓUN (1870 - 1965)
HANAJAŠIKI: ZÁBAVNÍ PARK
1909.
16 000 Kč / 666 EUR
16 000 Kč / 666 EUR
detail
243
JAMAMOTO ŠÓUN (1870 - 1965)
FESTIVAL PANENEK
4/1907.
14 000 Kč / 583 EUR
14 000 Kč / 583 EUR
detail
244
JAMAMOTO ŠÓUN (1870 - 1965)
MISUDŽI
1907.
16 000 Kč / 666 EUR
16 000 Kč / 666 EUR
detail
245
KANÓ JASUNOBU (1612 - 1685)
KLÁŠTER NA SKALNATÉM MOŘSKÉM POBŘEŽÍ
18 000 Kč / 750 EUR
detail
246
TYGR
14 000 Kč / 583 EUR
14 000 Kč / 583 EUR
detail
247
ŠUNDÓ (19. století)
TYGŘI V BAMBUSOVÉM HOUŠTÍ
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
248
SEIHÓ (OBDOBÍ MEIDŽI)
DVA KAPŘI A ZLATÝ KAPŘÍK
10 000 Kč / 416 EUR
detail
249
TOSA MICUOKI (1617 - 1691)
DVA JEŘÁBI
18 000 Kč / 750 EUR
detail
250
HANKÓ (počátek 20. století)
DÍVKA POD ROZKVETLOU SLIVOŇÍ
14 000 Kč / 583 EUR
detail
251
SOKEI (činný kolem roku 1900)
PTÁČEK MEZI VELKÝMI LISTY LOTOSU
9 000 Kč / 375 EUR
detail
252
ZEN-BUDDHISTICKÝ PATRIARCHA DARUMA
7 000 Kč / 291 EUR
7 000 Kč / 291 EUR
detail
253
NEZNÁMÝ MALÍŘ POČ. 20. STOL.
KAPR KOI VYSKAKUJÍCÍ NAD RÁKOSÍ
10 000 Kč / 416 EUR
10 000 Kč / 416 EUR
detail
254
LETÍCÍ HUSY NAD RÁKOSY
12 000 Kč / 500 EUR
detail
255
ZENUN (20. století)
VOLAVKY MEZI KOSATCI
10 000 Kč / 416 EUR
detail
256
BUDDHA ŠÁKJAMUNI
Afghánistán / Pákistán, Gandhára, 2. - 3. stol.
120 000 Kč / 5 000 EUR
120 000 Kč / 5 000 EUR
detail
257
NÁVŠTĚVA POSELSTVA NA DVOŘE KRÁLE MÍLPÍNDY
100 000 Kč / 4 166 EUR
180 000 Kč / 7 500 EUR
detail
258
ŠIVA A PÁRVATÍ
Severní Indie, 11. stol.
70 000 Kč / 2 916 EUR
detail
259
LAKŠMÍ S LAMPOU
Severní Indie, 19. stol.
13 000 Kč / 541 EUR
20 000 Kč / 833 EUR
detail
260
BALADÉVA
Indie, počátek 19. stol.
9 000 Kč / 375 EUR
detail
261
CHTONICKÉ PRIMITIVNÍ BOŽSTVO
Severovýchodní Indie, Asám, 19. stol.
40 000 Kč / 1 666 EUR
40 000 Kč / 1 666 EUR
detail
262
BUDDHA ŠÁKJAMUNI
Thajsko, období Ajuthaja, 15. stol.
200 000 Kč / 8 333 EUR
270 000 Kč / 11 250 EUR
detail
263
KLÁŠTERNÍ ZVON
Severní Thajsko, 17. stol.
180 000 Kč / 7 500 EUR
180 000 Kč / 7 500 EUR
detail
264
HLAVA BÓDHISATTVY AVALÓKITÉŠVARY
Thajsko, období Bangkok, 18. stol.
4 500 Kč / 187 EUR
detail
265
BUDDHA ŠÁKJAMUNI
Thajsko, 18. stol.
15 000 Kč / 625 EUR
detail
266
BÓDDHISATVA AVALÓKITÉŠVARA
Sumatra, Indonésie, 15. stol.
80 000 Kč / 3 333 EUR
130 000 Kč / 5 416 EUR
detail
267
PÁV NA PODSTAVCI
Barma, 18. - 19. stol.
70 000 Kč / 2 916 EUR
70 000 Kč / 2 916 EUR
detail
268
DEKORATIVNÍ MISKA
Barma, pozdní 18. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
269
OPIOVÁ ZÁVAŽÍČKA
Barma, 19. stol.
5 000 Kč / 208 EUR
5 000 Kč / 208 EUR
detail
270
BUSTA MLADÉ ŽENY
Vietnam, 20. - 30. léta 20. stol.
16 000 Kč / 666 EUR
16 000 Kč / 666 EUR
detail
271
RELIÉF S ŽENSKÝM AKTEM
Thajsko, 50. léta 20. stol.
20 000 Kč / 833 EUR
detail
272
POUZDRO NA PSACÍ POTŘEBY
Thajsko, 19. stol.
12 000 Kč / 500 EUR
12 000 Kč / 500 EUR
detail
273
PTÁK FARAVAHAR
Írán, safávijské období, 16. stol.
75 000 Kč / 3 125 EUR
850 000 Kč / 35 416 EUR
detail
274
PENÁL NA PSACÍ POTŘEBY
Írán, polovina 18. stol.
60 000 Kč / 2 500 EUR
85 000 Kč / 3 541 EUR
detail
275
PRSTEN S KAPTORGOU
Írán, 13. stol.
7 000 Kč / 291 EUR
7 000 Kč / 291 EUR
detail
276
RUSTAM ZACHRAŇUJE BIZHANA Z JÁMY - ŠÁHNÁMA
Írán, Šíráz, okolo 1590.
100 000 Kč / 4 166 EUR
detail
277
ISFANDIJAR ZABÍJÍ BÁJNÉHO PTÁKA SIMURGHA - ŠÁHNÁMA
Írán, Šíráz, přelom 16. a 17. stol.
80 000 Kč / 3 333 EUR
detail
278
RUSTAM ZASAHUJE ŠÍPEM NEPŘÁTELSKÉHO VOJÁKA
Írán, Šíráz, okolo 1590.
50 000 Kč / 2 083 EUR
detail
279
MAHDŽÍ A ŠAHDŽÍ V ZAHRADĚ
Severní Indie, Bidžápur, okolo 1650.
50 000 Kč / 2 083 EUR
detail
280
SVĚTEC BIDPAJ SE CHYSTÁ SEPSAT SVÉ BAJKY
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
281
ZÁSTUPCE UČENCŮ HOVOŘÍ S ŠAHDŽÍ
Severní Indie, Bidžápur, okolo 1700.
20 000 Kč / 833 EUR
detail
282
DVORSKÁ SCÉNA
Severní Indie, Tuti-nama, polovina 16. stol.
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
283
DVORSKÁ SCÉNA
Severní Indie, Bidžápur, konec 16. stol.
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
284
PŘIJETÍ POSELSTVA TURECKÉHO SULTÁNA
Severní Indie, Kašmír, 1. pol. 17. stol.
20 000 Kč / 833 EUR
detail
285
DVORSKÁ SCÉNA
18 000 Kč / 750 EUR
detail
286
ŠIVA, UMÁ, BÝK NANDIN A ASKETA
Severní Indie, Udajpúr, okolo 1650.
40 000 Kč / 1 666 EUR
75 000 Kč / 3 125 EUR
detail
287
DVORSKÁ SCÉNA
Severní Indie, Mughalové, konec 17. stol.
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
288
PORTRÉT VLÁDCE SALADŽÍVÁNA
Střední Indie, Dekán, pol. 18. stol.
50 000 Kč / 2 083 EUR
detail
289
JEZDECKÝ PORTRÉT
Severní Indie, Ambér, poč. 18. stol.
50 000 Kč / 2 083 EUR
detail
290
PORTRÉT PANOVNÍKA
Severní Indie, okolo 1780.
20 000 Kč / 833 EUR
detail
291
SVATEBNÍ SCÉNA
Severní Indie, Udajpúr, konec 17. stol.
40 000 Kč / 1 666 EUR
detail
292
KRŠNA A RÁDHA NA TERASE
Severní Indie, Patna, okolo 1750.
40 000 Kč / 1 666 EUR
detail
293
SEDM NEBESKÝCH NYMF V BAZÉNU
80 000 Kč / 3 333 EUR
detail
294
MOUDRÁ ŠAHDŽÍ OBSLUHUJE KURTIZÁNU
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
295
HLAVA KONĚ
Čína, dynastie Východní Chan, 2. stol. n. l.
30 000 Kč / 1 250 EUR
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
296
HLAVA HROBOVÉ FIGURKY
Čína, dynastie Západní Chan, 2. - 1. stol. před n. l.
18 000 Kč / 750 EUR
detail
297
FIGURA HODNOSTÁŘE
Čína, 18. stol.
10 000 Kč / 416 EUR
10 000 Kč / 416 EUR
detail
298
CHRÁMOVÁ PLASTIKA LVÍČKA
Čína, 18. - 19. stol.
14 000 Kč / 583 EUR
detail
299
NÁSTŘEŠEK
Čína, kolem 1800.
36 000 Kč / 1 500 EUR
38 000 Kč / 1 583 EUR
detail
300
SADA ŠESTI FIGUREK
Čína, kolem 1800.
21 000 Kč / 875 EUR
detail
předchozí
1
2
3
4
další
search
E-mailová adresa
odeslat
Registrace do aukce
E-mail
Telefon
Zpráva
Mám zájem o registraci do aukce Asiatika
T:
+420 725 175 550
E:
info@arcimboldo.cz