Sign.: Kunimasu. Nagasa (délka čepele): 65,3 cm.
Cukurikomi (forma): hon zukuri.
Hamon (linie kalení): nioideki suguha, patrné bó ucuri.
Nakago (řap): nidžimei Kunimasu.
Koširae (montáž): nadekakugata cuba je z 18. - 19. stol. s motivem oblak vyvedených v technice efubori, fuči je s korespondujícím motivem vln a perlou dračího krále (hódžu). Menuki šinčú ve formě draka, tsuka má oplet v méně obvyklém stylu katatemaki.
Poznámky: Kunimasu signoval ,,Tošú džú Kunimasu saku,Tosa Kóči džú Kunimasu, Tosa džú Ueno Taiboku Kimura Kunimasu saku”. Kimura Heizaemon. Narodil se v Hačio v Kóči a byl žákem 2. gen. Tanba no kami Jošimičiho ósacké linie. Později byl adoptován Ueno no kami Jošigunim a nechal si změnit jméno na Jamaguči. Byl zbrojířem klanu Jamanouči.