Signováno Ťie-c’ a tři pečetě autora. Tuš a barvy na papíře, hedvábná bordura.
Malíř Pchan byl nejvýznamějším představitelem čínského tradičního stylu malby zv. “kung-pi”, tj. styl “pracného štětce”, tedy drobné, přesné kresby, používající kontur. Větší váha se v tomto stylu klade na figurální složku obrazu. Pchan Ťie-c’ vstřebal i některé západní prvky zobrazování, například zrcadlení na vodní hladině.
Malíř v 60. letech 20. století jako vedoucí studijní delegace navštívil tehdejší Československo.