Porcelán, malba emaily růžové skupiny na polevě.
Žánrové výjevy dvorních dam se služebnictvem u zahradních altánů a balustrád doplňují ve střední části motivy ideálních zahrad. Měděná montáž zdobená zlatem byla provedena dodatečně v Evropě na konci 18. stol.
Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.