Sign.: Ťiang, pečeť: na těle nádoby a na nožce. Porcelán, malba emaily, zlatem a tuší.
Na robustní nožce fráze v pečetním písmu, na těle z jedné strany barevná krajinomalba bez postav a z druhé pětislabičné dvojverší v úřednickém písmu. Nádoba má dvě ouška a víko s držadlem v podobě lvíčka.
Provenience: sbírka československého diplomata.