Souprava konvičky na čaj, konvičky na mléko, cukřenky a servírovacího tácku napodobujících v tvarech detailů bambusový stvol a zdobený v pozitivním reliéfu motivy ptáčků na slivoních a polní květeny s kartuší určenou pro heraldický znak. Na spodku značeno čínským puncem.