English
Aukce
Čínské umění a starožitnosti
Předešlé aukce
Jak koupit?
Jak prodat?
O nás
Kontakt
English
menu
Arcimboldo
/
Aukce
/ Asiatika 29/05/2011, 14:00
Asiatika
Aukce: 29/05/2011, 14:00
Celková dosažená cena: 22 365 500 Kč
výsledková listina
insert_drive_file
Plná moc
insert_drive_file
Aukční řád
help
Jak koupit v aukci?
date_range
Přidat do kalendáře
phone
Kontakty
search
Autor
LI KCHU-ČCHAN (1899 - 1983)
JÜ ŤI (1738-1823)
SÜ PEN-I
ČCHEN NUNG (19. století)
FU JEN (18. století)
ŽEN PO-NIEN (1840-1896)
CHUANG PIN-CHUNG (1865-1955)
FENG C'-KCHAJ (1898 - 1975)
JOHANNES NIEUHOF
CUKIOKA KÓGJO (1869 - 1927)
TUNG TCHING-CHUAJ
WEN JEN (počátek 20. století)
ŤIN ŽUNG (1885 - 1928)
C' CHUEJ
ČCHEN Š'-KCHAN (19. století)
ŠAO FEJ (*1954)
LI CHUA (1907-1994)
ČANG TCHIEN-ČCHI (20. STOLETÍ)
JANG KCHE-JANG (*1914)
CHARLES W. BARTLETT (1860 - 1940)
ČOU NAJ (17. STOLETÍ)
LIOU NAJ-KANG (počátek 20. století)
ŠEN TCHIEN-SIANG (18. - 19. století)
CUEJ SUNG-Š' (20. století)
ČCHEN TA JÜ (1912 - 2001)
ČAO C'-JÜN (1873 - 1955)
KACUKAWA ŠUNŠÓ (1726 - 1792)
KAWASE HASUI (1883 - 1957)
MORI SOSEN (1747 - 1821)
KIKUČI KEIGETSU (1879 - 1955)
Kategorie
Lamaistické umění
Jihovýchodní asie
Blízký a střední východ
Obrazy
Indie
Korea
Japonsko
Porcelán a keramika
Čína
Starožitnosti
1 - 100 z 201 předmětů
1
2
3
další
řadit dle čísla
řadit dle dosažené ceny sestupně
řadit dle dosažené ceny vzestupně
view_list
view_module
1
ŽENSKÝ DHARMAPÁLA ŠRÍ DÉVÍ
Čína, 18. století. Výška 16,5 cm.
90 000 Kč / 3 750 EUR
250 000 Kč / 10 416 EUR
detail
2
THANGKA - SARVABUDDHADÁKINÍ
Tibet, 18. století. 54 × 36 cm.
28 000 Kč / 1 166 EUR
29 000 Kč / 1 208 EUR
detail
3
THANGKA - VADŽRABHAIRAVA S VIDJÁDHAROU
Tibet, 18. - 19. století. 69 × 44,5 cm.
26 000 Kč / 1 083 EUR
70 000 Kč / 2 916 EUR
detail
4
THANGKA - BUDDHA ŠÁKJAMUNI
Nepál, 19. století. 91 x 64,5 cm.
12 000 Kč / 500 EUR
19 000 Kč / 791 EUR
detail
5
THANGKA - BÍLÁ TÁRA
Mongolsko, 19. století. 45,5 x 36,5 cm.
12 000 Kč / 500 EUR
23 000 Kč / 958 EUR
detail
6
RITUÁLNÍ KORUNA S VYOBRAZENÍM BUDDHŮ
Tibet, 19. století. Výška 17 cm.
10 000 Kč / 416 EUR
detail
7
BRONZOVÁ NÁDOBA TYPU "I"
Čína, doba Válčících států (5. - 3. stol. př. n. l.). Výška 7,5 cm, průměr 15 cm.
220 000 Kč / 9 166 EUR
detail
8
Regionální jižní kultura současná s dynastií Chan (206 př. n. l. - 220 n. l.). Výška 23,5 cm.
380 000 Kč / 15 833 EUR
380 000 Kč / 15 833 EUR
detail
9
HLAVA BÓDHISATTVY
Čína, dynastie Tchang (7. - 9. století). Výška 30 cm.
200 000 Kč / 8 333 EUR
380 000 Kč / 15 833 EUR
detail
10
FIGURA BÓDHISATTVY KUAN-JIN
Čína, dynastie Severní Čchi (550 - 577). Výška 34,5 cm.
200 000 Kč / 8 333 EUR
detail
11
HISTORICKÝ BUDDHA GAUTÁMA
Čína, 14. - 15. století. Výška 41 cm.
45 000 Kč / 1 875 EUR
45 000 Kč / 1 875 EUR
detail
12
SEDÍCÍ FIGURA BÓDHISATTVY KUAN-JIN
Čína, pozdní dynastie Ming, 17. století. Výška 22,5 cm.
36 000 Kč / 1 500 EUR
36 000 Kč / 1 500 EUR
detail
13
FIGURA LOCHANA
Čína, pozdní dynastie Ming, 17.století. Výška 24,5 cm.
20 000 Kč / 833 EUR
80 000 Kč / 3 333 EUR
detail
14
STOJÍCÍ FIGURA NEBESKÉHO GENERÁLA
Čína, dynastie Ming, 16. - 17. století. Výška 44 cm.
50 000 Kč / 2 083 EUR
600 000 Kč / 25 000 EUR
detail
15
VYKUŘOVADLO NA TŘECH NOŽKÁCH
Čína, období Čching, 17. - 18. století. Průměr 15 cm.
16 000 Kč / 666 EUR
75 000 Kč / 3 125 EUR
detail
16
VYKUŘOVADLO TING
Čína, 17. - 18. století. Průměr 12,5 cm.
12 000 Kč / 500 EUR
34 000 Kč / 1 416 EUR
detail
17
VYKUŘOVADLO TING
Čína, 18. - 19. století. Průměr 8 cm.
12 000 Kč / 500 EUR
34 000 Kč / 1 416 EUR
detail
18
VYKUŘOVADLO
Čína, 17. - 18. století. Průměr 10,6 cm.
10 000 Kč / 416 EUR
110 000 Kč / 4 583 EUR
detail
19
VYKUŘOVADLO
Čína, 17. století. Výška 49 cm.
75 000 Kč / 3 125 EUR
230 000 Kč / 9 583 EUR
detail
20
DVOJICE ZDOBNÝCH VÁZ
Čína, 17. století. Výška 38 cm.
55 000 Kč / 2 291 EUR
140 000 Kč / 5 833 EUR
detail
21
BUDDHA AMITÁJUS S PLAMENNOU AUREOLOU
Čína, značeno Čchien-lung, datováno 1770. Výška 21 cm.
85 000 Kč / 3 541 EUR
260 000 Kč / 10 833 EUR
detail
22
ARCHAICKÝ PŘÍVĚSEK
Čína, dynastie Čching. Šířka 14 cm.
32 000 Kč / 1 333 EUR
detail
23
ARCHAICKÝ PŘÍVĚSEK ZDOBENÝ MOTIVEM ROZVILIN A VLN
Čína, dynastie Čching. Šířka 15 cm.
28 000 Kč / 1 166 EUR
detail
24
OZDOBNÁ SPONA NA MEČ
Čína, 3. - 2. stol. př.n.l. Šířka 8,5 cm.
14 000 Kč / 583 EUR
150 000 Kč / 6 250 EUR
detail
25
FIGURA LEŽÍCÍHO KONĚ
Čína, 17. - 18. století. Šířka 6,5 cm.
38 000 Kč / 1 583 EUR
38 000 Kč / 1 583 EUR
detail
26
POHÁREK S ARCHAICKÝM VZOREM
Čína, dynastie Čching, 18. století. Průměr 10,6 cm.
32 000 Kč / 1 333 EUR
55 000 Kč / 2 291 EUR
detail
27
MINIATURA VYKUŘOVADLA
Čína, 18. - 19. století. Výška 6,5 cm.
13 000 Kč / 541 EUR
36 000 Kč / 1 500 EUR
detail
28
KULATÁ MISKA NA PODSTAVCI
Čína, 18. století. Průměr 9 cm.
16 000 Kč / 666 EUR
55 000 Kč / 2 291 EUR
detail
29
LUKOSTŘELECKÝ PRSTENEC
Čína, 18. století. Průměr 3 cm.
13 000 Kč / 541 EUR
13 000 Kč / 541 EUR
detail
30
MĚLKÁ NÁDOBKA SE STŘÍBRNÝM UCHEM
Čína, 18. století. Šířka 9,5 cm.
15 000 Kč / 625 EUR
25 000 Kč / 1 041 EUR
detail
31
KVÁDROVITÁ NÁDOBKA NA VODU
Čína, 18. století. Šířka 5,5 cm.
12 000 Kč / 500 EUR
16 000 Kč / 666 EUR
detail
32
OZDOBA TVARU RITUÁLNÍHO KRUHU PI
Čína, 18. století. Průměr 10,6 cm.
17 000 Kč / 708 EUR
22 000 Kč / 916 EUR
detail
33
PEČETIDLO VE TVARU SEDÍCÍHO LVÍČKA
Čína, 18. - 19. století. Výška 6,3 cm.
34 000 Kč / 1 416 EUR
90 000 Kč / 3 750 EUR
detail
34
PEČETIDLO S RYTÝM NÁPISEM
Čína, dynastie Čching. Výška 10 cm.
15 000 Kč / 625 EUR
detail
35
DVĚ PÁROVÉ VÁZY
Čína, období Čchien-lung (1736 - 1795). Výška 89,5 cm.
360 000 Kč / 15 000 EUR
600 000 Kč / 25 000 EUR
detail
36
ELEGANTNÍ ŠTÍHLÁ VÁZA TVARU TYKVE
Čína, kolem 1800. Výška 44 cm.
30 000 Kč / 1 250 EUR
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
37
VÁZA TVARU DVOJITÉ TYKVE
Čína, kolem 1800. Výška 35 cm.
20 000 Kč / 833 EUR
180 000 Kč / 7 500 EUR
detail
38
VELKÁ ŽARDINIÉRA
Čína, 18. - 19. století. Průměr 52,5 cm.
40 000 Kč / 1 666 EUR
detail
39
VYKUŘOVADLO S DVĚMA UCHY NA TŘECH NOŽKÁCH
Čína, kolem 1800. Průměr 12 cm.
18 000 Kč / 750 EUR
detail
40
VYKUŘOVADLO NA TŘECH NOŽKÁCH
Čína, 19. století. Výška 35 cm.
16 000 Kč / 666 EUR
detail
41
VÁZA TVARU ARCHAICKÉ ZÁSOBNICE NA PROŘEZÁVANÉM PODSTAVCI
Čína, kolem 1700. Výška 37,5 cm.
60 000 Kč / 2 500 EUR
260 000 Kč / 10 833 EUR
detail
42
BŮH VÁLKY KUAN-TI
Čína, 18. - 19. století. Výška 31,5 cm.
30 000 Kč / 1 250 EUR
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
43
NÁDOBA NA ŠTĚTCE
Čína, dynastie Čching. Výška 22,5 cm.
22 000 Kč / 916 EUR
22 000 Kč / 916 EUR
detail
44
VYŘEZÁVANÁ DÓZA S VÍKEM
Čína, 19. století. Výška 16,5 cm.
14 000 Kč / 583 EUR
15 000 Kč / 625 EUR
detail
45
DVĚ LETÍCÍ APSARY
Čína, 18. - 19. století. Délka 49 cm.
15 000 Kč / 625 EUR
15 000 Kč / 625 EUR
detail
46
DŘEVĚNÉ ŽEZLO ŽU-I
Čína, 19. století. Délka 38 cm.
14 000 Kč / 583 EUR
14 000 Kč / 583 EUR
detail
47
GEOMANTICKÝ KOMPAS
Čína, 19. století. Šířka 24,5 cm.
40 000 Kč / 1 666 EUR
40 000 Kč / 1 666 EUR
detail
48
FIGURA BOJOVNICE Z PEKINGSKÉ OPERY
Čína, polovina 20. století. Výška 26,5 cm.
20 000 Kč / 833 EUR
42 000 Kč / 1 750 EUR
detail
49
PROLAMOVANÁ KOULE NA PODSTAVCI
Čína, první pol. 20. století. Výška 26 cm.
15 000 Kč / 625 EUR
31 000 Kč / 1 291 EUR
detail
50
ČÍNSKÝ DĚTSKÝ SLUHA DRŽÍCÍ V RUKOU KAPRA
Čína, 19. století. Výška 11,5 cm.
8 000 Kč / 333 EUR
29 000 Kč / 1 208 EUR
detail
51
PÁR FIGUR SEDÍCÍCH ČÍNSKÝCH LVÍČKŮ S PERLOU
Čína, 19. století. Výška 15,5 cm.
15 000 Kč / 625 EUR
15 000 Kč / 625 EUR
detail
52
ČAJOVÝ SERVIS
Čína, konec 19. století. Výška konvičky 11 cm.
28 000 Kč / 1 166 EUR
80 000 Kč / 3 333 EUR
detail
53
MANDARÍNSKÝ ČTVEREC DRUHÉ HODNOSTNÍ TŘÍDY
Dynastie Čching (1644 - 1911). 27,5 x 29 cm.
13 000 Kč / 541 EUR
detail
54
FIGURKY Z PEKINGSKÉ OPERY
Čína, kolem 1900. Výška figurek 18 cm.
19 000 Kč / 791 EUR
detail
55
LAHVIČKA NA ŠŇUPACÍ TABÁK
Čína, 19. století. Výška 6 cm.
8 000 Kč / 333 EUR
detail
56
LAHVIČKA NA ŠŇUPACÍ TABÁK
Čína, 19. století. Výška 7,5 cm.
8 000 Kč / 333 EUR
8 000 Kč / 333 EUR
detail
57
LAHVIČKA NA ŠŇUPACÍ TABÁK
Čína, 19. století. Výška 8,5 cm.
9 000 Kč / 375 EUR
9 000 Kč / 375 EUR
detail
58
LAHVIČKA NA ŠŇUPACÍ TABÁK
Čína, 19. století. Výška 8,2 cm.
10 000 Kč / 416 EUR
10 000 Kč / 416 EUR
detail
59
LAHVIČKA NA ŠŇUPACÍ TABÁK
Čína, 20. století. Výška 9 cm.
10 000 Kč / 416 EUR
detail
60
DVĚ LAHVIČKY NA ŠŇUPACÍ TABÁK
Čína, kolem 1900. Výška 7,5 cm.
6 000 Kč / 250 EUR
6 000 Kč / 250 EUR
detail
61
LAHVIČKA NA ŠŇUPACÍ TABÁK
Čína, 20. století. Výška 9,5 cm.
6 000 Kč / 250 EUR
detail
62
SBÍRKA 125 ČÍNSKÝCH MINCÍ
Čína, 1. století př. n.l. - 19. století.
24 000 Kč / 1 000 EUR
24 000 Kč / 1 000 EUR
detail
63
TŘI MUŽI HODUJÍ POD BOROVICÍ
Čína, 17. století. 179,5 × 101,5 cm.
50 000 Kč / 2 083 EUR
100 000 Kč / 4 166 EUR
detail
64
BÍLÝ SOKOL NA VĚTVI
Čína, 18. - 19. století. 81,5 × 41 cm.
60 000 Kč / 2 500 EUR
detail
65
PODKONÍ A OŘ
Čína, 18. století. 60 × 37 cm.
45 000 Kč / 1 875 EUR
detail
66
PÁR KACHEN POD RÁKOSEM
Čína, 18. století. 104 x 51 cm.
36 000 Kč / 1 500 EUR
detail
67
MANDARÍNSKÉ KACHNY PLOVOUCÍ MEZI LOTOSY
Čína, dynastie Ming, 16. - 17. století. 81 × 101 cm.
80 000 Kč / 3 333 EUR
detail
68
ČERNÝ PTÁK
Čína, 18. - 19. století. 105 × 34 cm.
40 000 Kč / 1 666 EUR
130 000 Kč / 5 416 EUR
detail
69
JÜ ŤI (1738-1823)
KRÁSKA V ZAHRADĚ
Datováno 1810. 107 × 43 cm.
60 000 Kč / 2 500 EUR
750 000 Kč / 31 250 EUR
detail
70
ČOU NAJ (17. STOLETÍ)
ZAMLŽENÉ HORY PŘED DEŠTĚM
Datováno 1679. 156 × 57 cm.
150 000 Kč / 6 250 EUR
detail
71
ČCHEN NUNG (19. století)
VYMÍTAČ ĎÁBLŮ ZHONG KUI
Datováno 1828. 211 × 99,5 cm.
70 000 Kč / 2 916 EUR
140 000 Kč / 5 833 EUR
detail
72
FU JEN (18. století)
DÁMY V PALÁCI
Datováno 1723. 31,5 × 24,5 cm.
18 000 Kč / 750 EUR
18 000 Kč / 750 EUR
detail
73
ŤIN ŽUNG (1885 - 1928)
NESMRTELNÝ LI TCHIE-KUAJ
Čína, počátek 20. století.
15 000 Kč / 625 EUR
detail
74
ORCHIDEJ NA SKÁLE
Čína, poč. 20. století. 127 × 29 cm.
24 000 Kč / 1 000 EUR
detail
75
ČCHEN Š'-KCHAN (19. století)
V MĚSÍČNÍM SVITU NA SLIVONĚ
Datováno 1837. 128,5 × 32,5 cm.
20 000 Kč / 833 EUR
20 000 Kč / 833 EUR
detail
76
KOHOUT POD PIVOŇKOVÝM KEŘEM
Datováno 1772. 105,5 × 36,5 cm.
35 000 Kč / 1 458 EUR
detail
77
TŘI HVĚZDY
Čína, 19. století. 170 × 94 cm.
28 000 Kč / 1 166 EUR
detail
78
CUEJ SUNG-Š' (20. století)
TISÍCE HOR POD SNĚHEM
Čína, 20. století. 32 × 32,5 cm.
30 000 Kč / 1 250 EUR
detail
79
POSVÁTNÝ JEŘÁB NA KVETOUCÍ SLIVONI
Datováno 1942. 151 × 39,5 cm.
40 000 Kč / 1 666 EUR
detail
80
ZAHRADA S KVETOUCÍMI SLIVONĚMI
Čína, 19. století. 25 × 25 cm.
16 000 Kč / 666 EUR
detail
81
ŽEN PO-NIEN (1840-1896)
PODZIMNÍ KRÁSA
Čína, 2. polovina 19. století. 24,5 × 25,5 cm.
28 000 Kč / 1 166 EUR
320 000 Kč / 13 333 EUR
detail
82
ČTYŘI KRABICE NA TUŠE VE FORMĚ SVITKOVÝCH OBRAZŮ
Čína, poč. 20. století. Srolovaný svitek 22,5 x 6 cm, obrazy uvnitř 22,5 x 50 cm.
60 000 Kč / 2 500 EUR
detail
83
VISTÁRIE
Čína, 20. léta 20. století. 147 × 34,5 cm.
240 000 Kč / 10 000 EUR
120 000 Kč / 5 000 EUR
detail
84
ŽÁBA A LOTOSOVÝ KVĚT
Čína, poč. 20. století. 34 × 34 cm.
120 000 Kč / 5 000 EUR
1 250 000 Kč / 52 083 EUR
detail
85
KACHNY POD RÁKOSEM
Čína, kolem 1952. 135,5 x 34 cm.
500 000 Kč / 20 833 EUR
6 500 000 Kč / 270 833 EUR
detail
86
TŘI RYBKY A ČERVENÉ LISTÍ
26,5 x 40 cm.
160 000 Kč / 6 666 EUR
1 300 000 Kč / 54 166 EUR
detail
87
VISTÁRIE
67 x 35 cm.
450 000 Kč / 18 750 EUR
1 300 000 Kč / 54 166 EUR
detail
88
TŘI RYBY
25 x 32 cm.
80 000 Kč / 3 333 EUR
650 000 Kč / 27 083 EUR
detail
89
CHUANG PIN-CHUNG (1865-1955)
RYBÁŘSKÁ LOĎKA NA PODZIMNÍ ŘECE
Datováno 1942. 29 x 20 cm.
90 000 Kč / 3 750 EUR
460 000 Kč / 19 166 EUR
detail
90
VĚJÍŘ S VINNÝM HROZNEM
18 x 52 cm.
140 000 Kč / 5 833 EUR
850 000 Kč / 35 416 EUR
detail
91
ČCHEN TA JÜ (1912 - 2001)
VISTÁRIE A VOSY
Kolem 1952. 18 x 51 cm.
60 000 Kč / 2 500 EUR
60 000 Kč / 2 500 EUR
detail
92
LI KCHU-ČCHAN (1899 - 1983)
KŘEPELKA
36 x 35 cm.
45 000 Kč / 1 875 EUR
200 000 Kč / 8 333 EUR
detail
93
ČAO C'-JÜN (1873 - 1955)
PODZIMNÍ KRAJINA
31,5 x 46,5 cm.
7 000 Kč / 291 EUR
detail
94
WEN JEN (počátek 20. století)
KRAJINA S PTÁKY
60,5 x 31 cm.
12 000 Kč / 500 EUR
detail
95
TUNG TCHING-CHUAJ
KRAJINA
Čína, počátek 20. století. 66,5 x 31 cm.
8 000 Kč / 333 EUR
detail
96
C' CHUEJ
PTÁCI NA ROZKVETLÉM STROMĚ
Čína, počátek 20. století. 98,5 x 34 cm.
10 000 Kč / 416 EUR
14 000 Kč / 583 EUR
detail
97
FENG C'-KCHAJ (1898 - 1975)
PIONÝŘI
Datováno 1959. 24,5 x 36 cm.
49 000 Kč / 2 041 EUR
49 000 Kč / 2 041 EUR
detail
98
ŠAO FEJ (*1954)
HRAČKY
Datováno 1984. 68 x 44,5 cm.
20 000 Kč / 833 EUR
20 000 Kč / 833 EUR
detail
99
SÜ PEN-I
KVĚTY JARA
Čína, 20. století.
7 000 Kč / 291 EUR
7 000 Kč / 291 EUR
detail
100
KRASAVICE SE ZRCADLEM
Čína, 20. století. 98 x 33,5 cm.
6 000 Kč / 250 EUR
8 000 Kč / 333 EUR
detail
1
2
3
další
search
E-mailová adresa
odeslat
Registrace do aukce
E-mail
Telefon
Zpráva
Mám zájem o registraci do aukce Asiatika
T:
+420 725 175 550
E:
info@arcimboldo.cz