Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno. Signováno: Čchiou-š', Jü Ťi. Kolem obrazu adjustováno 10 nápisů (kolofonů) různých autorů - zřejmě autorových přátel. Jü Ťi pocházel z Chang-čou. Byl výborným malířem široké tematické škály, nejvíce se proslavil obrazy krasavic.