Tuš a barvy na papíře. Signováno, datováno, pečeť C'-kchaj šu chua. Spisovatel, malíř a ilustrátor, který do Číny úspěšně uvedl japonské manga. Obraz Pionýři namaloval svým charakteristickým stylem k 10. výročí vzniku ČLR. Zakoupeno v Číně začátkem 80. let.