Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno. Signováno: Ming-čaj, Čchen Nung,
datováno wu-c' 1828, pečetě: Čchen Nung č' jin; Keng-jie.
Ochranné božstvo Čung Kchuej s vypoulenýma očima třímá žezlo žu-i, jeho pobočník mu podává nádobu s pivoňkami (symbolem úspěchu a bohatství), nad nimi poletuje červený netopýr (symbol štěstí). Tento námět se maloval na nový rok, aby ochránil domácnost před démony.