Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: Ťiou-š'-wu suej Paj-š' (95letý Paj-š').
Pečeť: Paj-š'.
Provenience: sbírka Milana Weinera.
Čchi Paj-š' se na sklonku života rád vracel k námětu lotosu s velkými listy malovanými temnou tuší. I toto podivuhodné pozdní dílo dokládá umělcovu vitalitu, která jej provázela až do konce jeho dnů.