Tušová malba na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži.
Signováno: Pa-š'-ťiou suej Paj-š' lao-žen (89letý stařec Pa-š').
Pečeť: Pa-š'.
Provenience: sbírka Josefa Hejzlara.
Publikováno: Josef Hejzlar - Čchi Paj-š', Praha, Odeon, 1970, ilustrace číslo 111.
Josef Hejzlar - Aquarelles chinoises, Paříž, Editions Cercle d'Art, 1981, ilustrace číslo 43.
Čchi Paj-š' proslul obrázky drobného hmyzu a vodních živočichů, zejména krevet a krabů. Pouhými odstíny tuše dokázal mistrně vyjádřit různé části jejich těla a rozlišit jejich umístění v prostoru.