Hon zukuri, čú kissaki, čepel ve starém poliši, téměř nečitelná, hamon snad suguha, velice kvalitní dó išime dži taka zógan čimeguri no tacu signovaná cuba s motivem draka prolézající povrchem, šakudó Ómori fuči - kašira s motivem vln, kuro išime nuri saja, poškozený oplet rukojeti.