Hon zukuri, čú kissaki, iori mune, itame hada, nioideki komidare hamon s nidžúba, kinsudži etc. ve furutogi, 17. století. Owari sukaši cuba s motivem šihóken (čtyř stylizovaných buddhistických mečů ken), dó fuči s puncováním koke išime, menuki s námětem jeřábů curu, kuronuri saja. Edo - Tenšó koširae.