Kamenina béžového střepu s krakelovanou polevou, malba emaily a zlatem na polevě. V zrcadle motiv krasavice s dvěma dětmi v zahradě s kvetoucí vistárií a kaméliemi, v pozadí chýše pod borovicemi. Vnější stěny zobrazují květinová pole.
Na podední značeno: Šózan.