Tuš a barvy na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži.
Signováno: Čtvrtý syn Paj-š'iho Čchi Liang-čch' v době studií malířství v hlavním městě roku 1958.
Pečeť: Čchi Liang-čch'.
Pečeť vlevo dole: Meng-chun nan-wang š' jie-niang (Ve snech myslím na zesnulé rodiče).
Provenience: sbírka československého novináře. Získáno od mistra Liou Ťin-tchaa v 50. letech v Pekingu.
Námět krajiny je pro Čchi Liang-čch'a velmi neobvyklý, nicméně na tomto obraze poměrně věrně replikuje předlohu svého otce Čchi Paj-š'e, který namaloval několik verzí chrámu Taj-miao.