Tuš a barvy na papíře. Formát vějíře, rámováno.
Nápis: dva verše o sedmi znacích.
Signováno: V létě roku „keng-čchen” namaloval Jao-čchen, Liou Kchuej-ling.
Negativní pečeť: Kchuej-ling.
Pozitivní pečeť: Jao-čchen.
Liou Kchuej-Ling pocházel z Tchien-ťinu, kde prožil celý život. Malovat se učil sám a jeho oblíbeným námětem jsou zvířata, která zpodobuje realisticky, ale tradičními barvami a tuší.