Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno.
Signováno: Čchiou-š', Jü Ťi.
Pečetě: Jü, Ťi.
Kolem obrazu adjustováno 10 kolofonů věnovaných sběrateli Siang-tching Š'-sanovi od různých autorů z okruhu Chanlinské akademie.
Výstava: Asijské umění, Stedelijk museum, Amsterdam, červenec-říjen 1936, katalogové číslo 94 pod názvem „Jonge vrouw in landshap (Mladá žena v krajině)”.
Provenience: významná nizozemská soukromá sbírka.
Jü Ťi pocházel z Chang-čou. Byl výborným malířem široké tematické škály, nejvíce se však proslavil obrazy krasavic.