Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno Sung-nien
Pečeť: Sung-nien.
Plochá krajina s meandrem ubíhá do dálky, v zadním plánu se tyčí mohutná šedá hora. Pozornost upoutávají kulturní detaily - lodě kotvící v zátoce, městská hradba a stupňovitá pagoda, která ční nad ní. Tuš je aplikována suchým štětcem, barvy jsou tlumené a z celého výjevu dýchá klid. Obraz dokládá malířovu vynikající techniku.