Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno Sung-nien.
Pečeť: Sung-nien.
Jüan Sung-Nien pocházel z provincie Kuang-tung, ale vystudoval v Šanghaji, kde po zbytek života také žil. Od roku 1949 byl registrován jako člen Malířské akademie v Šanghaji. Tyto společnosti sdružovaly v různých regionech umělce tradičního zaměření.