Tuš a barvy na kartonu. Rámováno.
Signováno v levém dolním rohu: Tchu (malířův pseudonym).
Stěžejními náměty Wu Kuan-čunga byly přírodní scenérie a městská krajina. Ve své tvorbě postupně rozvíjel vlastní, nezaměnitelný styl, kulminující v barevné abstrakci. Na tomto nevelkém obraze, znázorňujícím listnatý les za barevného podzimu, už lze pozdější vývoj spolehlivě pozorovat.