Olejové barvy na plátně. Rámováno.
Signováno v pravém dolním rohu: Tchu (malířův pseudonym).
Wu Kuan-čung, narozený 1919 v provincii Ťiang-su, postoupil v průběhu osmdesátých let 20. století mezi v zahraničí nejobdivovanější čínské malíře. Původně vystudoval olejomalbu v Chang-čou. Za války uprchl z území okupovaného Japonci do vnitrozemí a vyučoval na Státní výtvarné akademii v Čunkingu. V roce 1947 získal stipendium a dostal se na École supérieure des beaux-arts v Paříži. Roku 1950 se vrátil do Číny a vyučoval na Ústřední akademii umění a na univerzitě Čching-chua.