Zbroj sestává z osmnáctiplátové sudži bači kabutó s velkými fukigaeši, sudži provedeny nanýtovanými zlacenými drátky tessen, maedate s nápisem „Velký bódhisatwa Hačiman" a velkou kuwagatou s jemně cizelovaným zlaceným kováním a parciálně puncovaným vzorem rybích jiker. Nárameníky ó sode, kyrys odoši dó s dekorativním střapcem agemaki, pancéřové rukávy Šino sode, kusazuri rozdělené do sedmi proudů, tetsu karuta haidate a suneate, nová transportní bedna. Zbroj reprezentuje honosnou formu joroi, nošenou samurajskými veliteli a generály.