Tuš a barvy na hedvábí. Formát vějíře, rámováno.
Signováno: Čchiou-š', Jü Ťi.
Pečetě: 1. „Jü″, 2. „Ťi″.
Na vějíři je vyobrazena figurální scéna, jde o setkání studenta a staré dámy na cestě v horské krajině. Dámu doprovází šestičlenná skupina, v níž převládají pěkně ustrojené mladé ženy, společnost cestuje vozem s baldachýnem a dvěma koňmi.