Arcimboldo / Aukce / BUŠIDÓ! Cesta válečníka 21/06/2022, 18:00 / Bjóbu s křepelkami pod keříky hagi na stříbrném pozadí, škola Rinpa

< 23 >

Bjóbu s křepelkami pod keříky hagi na stříbrném pozadí, škola Rinpa

17.-18. století 160.0 x 294.0 cm

180 000 Kč / 7 200 EUR

Aukce:BUŠIDÓ! Cesta válečníka 21/06/2022, 18:00

šestidílný skládací paraván bjóbu v černě lakovaném rámu, tuš a barvy na papíře pokrytém stříbrnými plátky, montováno na paraván s brokátovou bordurou, značeno malým rumělkovým nečitelným razítkem