Arcimboldo / Aukce / BUŠIDÓ! Cesta válečníka 21/06/2022, 18:00 / Bjóbu s motivy květin a ptáků kačó-ga

< 22 >

Bjóbu s motivy květin a ptáků kačó-ga

Střední období Edo (18. stol.) 173.0 x 380.0 cm

180 000 Kč / 7 200 EUR

Aukce:BUŠIDÓ! Cesta válečníka 21/06/2022, 18:00

Šestidílný paraván s papírovými spoji v brokátové borduře a černě lakovém rámu tuš, bílá křída a lokální barevné pigmenty na papíře, nesignováno, styl archaické literátské malby.