< 20 >

Cuba Hikonebori

18. století 8.0 x 8.0 cm

30 000 Kč / 1 200 EUR

Aukce:BUŠIDÓ! Cesta válečníka 21/06/2022, 18:00

Tecu dži, magu gata, dži bori sukaši, iro-e taka zógan, rjóhicu zaplombované umegane. Okraj mimi zlacen technikou nunome zógan. Signatura: Sóten, žijící v Hikone 彦根住宗典