Arcimboldo / Aukce / BUŠIDÓ! Cesta válečníka 21/06/2022, 18:00 / Železná marugata cuba, signovaná Nagacune

< 19 >

Železná marugata cuba, signovaná Nagacune

2. polovina 18. století 7.0 x 7.0 cm

50 000 Kč / 2 000 EUR
50 000 Kč / 2 000 EUR

Aukce:BUŠIDÓ! Cesta válečníka 21/06/2022, 18:00

Železná marugata cuba dekorovaná technikami iroe takazógan, sukisage bori a efubori s námětem komické dvojice manzai. Signováno Nagacune